Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Valmorel - skiareál

Valmorel a St.Francois-Longchamp tvoří vyhledávanou lyžařskou oblast, ležící na obou stranách horského hřebene Col de Madeleine a Lauziere s vrcholem La Chevar noir (2832m). Většina lyžařů ocení široké carvingové sjezdy beze stromů s krásně měkkým prašanem. Náročnějším lyžařům možná bude více vyhovovat okrajová část lyžařského střediska. Je zde cca 150 km sjezdovek všech náročností a cca 20 km běžeckých tratí. Na kopec Vás budou vozit vleky, sedačky a kabinky.

Francie - Valmorel - strava a ubytování

Ubytování v apartmánech s dobře vybaveným kuchyňským zázemím. Půjdete-li na jídlo do restaurace, existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue. Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Valmorel - slevy

Rozhodli jste se prožít svoji zimní dovolenou na lyžích ve Valmorelu? Šetřete svůj čas. Neváhejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování a vybereme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut.

Francie - Valmorel - lyžování s dětmi

Valmorel s přátelskou atmosférou je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře, ale také pro ty, kteří vyhledávají freeride (ti mohou využít svah pod lanovkou Cote 2305). Vedle sjezdovky Gollet je snowpark s halfpipe a boardercrossem. Když nebudete moc unaveni, zasáňkujte si, zabruslete, nebo se svezte psím spřežením. Každopádně zde prožijete hezkou dovolenou vhodnou pro rodiny s dětmi.

Francie Hory - Valmorel
Francie Hory - Valmorel
Francie Hory - Valmorel
Francie Hory - Valmorel
Mapa-->
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus