Résidence Les Chaumettes

32 termínů
od 4 788 Kč

Résidence Les Chaumettes

Bez stravy

Vlastní doprava

Chalety a Rezidence La Crete du Berger

32 termínů
od 4 788 Kč

Chalety a Rezidence La Crete du Berger

Bez stravy

Vlastní doprava

Les Toits du Devoluy


16 termínů
od 5 056 Kč

Les Toits du Devoluy

Bez stravy

Vlastní doprava

Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Super Dévoluy - skiareál

V Super Dévoluy najdete cca 100 km sjezdovek všech náročností a cca 35 km běžeckých tratí. Na kopec Vás budou vozit sedačky a vleky.V centru jednoho z největších lyžařských středisek Jižních Alp, Super Dévoluy s apartmánovými domy, se nachází velké obchodní pasáže, které Vás zvou k nákupům, nebo do kavárny či restaurace, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru tohoto horského střediska.

Francie - Super Dévoluy - strava a ubytování

Ubytování v komfortních apartmánech s dobře vybaveným kuchyňským zázemím, odkud je to na sjezdovku jen pár metrů. Půjdete-li na jídlo do restaurace, existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue.Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Super Dévoluy - slevy

Rozhodli jste se prožít svojí zimní dovolenou na lyžích v Super Dévoluy? Šetřete svůj čas. Neváhejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování a vybereme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut.

Francie - Super Dévoluy - lyžování s dětmi

Celá oblast nabízí 80 km upravovaných běžeckých tratí všech stupňů obtížnosti. Nejdelší trasa, 38 km dlouhá „Traversée du Dévoluy“ je náročná nejen svou délkou, ale i profilem trati, a proto ji lze doporučit jen zkušeným běžkařům s dobrou fyzickou kondicí! Hřebenová trať „Le circuit du pré de renard“ ve výšce 1 850 m n.m. je naproti tomu vhodná i pro méně zdatné běžkaře. Rovněž snowboardisté si zde přijdou na své, ať už na upravovaných sjezdovkách, v některém z freeridů nebo v bohatém snowparku Mushroom s boardercrossem. Po náročném dni na sjezdovce Vám doporučujeme navštívit bazén se saunou a tureckými lázněmi. Díky křišťálově čistému vysokohorskému vzduchu nechybí v SuperDévoluy ani hvězdárna, která Vám umožní nechat se okouzlit pohledem na zářící hvězdnou oblohu.

Francie Hory - Super Devoluy
Francie Hory - Super Devoluy
Francie Hory - Super Devoluy
Francie Hory - Super Devoluy
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus