Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Orciéres 1850 - skiareál

Středisko nacházející se na hranicích Národního parku des Ecrins s vynikajícími lyžařskými podmínkami pro rodiny s dětmi až do výšky 2725m n.m. Cca 100 km sjezdovek všech náročností (především modrých a červených), cca 50 km běžeckých tratí. Na kopec Vás budou vozit sedačky, kabinky a vleky. Pro děti je zde dětský areál a zimní zahrada, kde se děti mohou seznámit s prvními krůčky na lyžích a Vy si mezi tím můžete párkrát sjet některou ze sjezdovek. Po celodenním lyžování je zde sportovní palác „L´Espace Grande Ourse“ s bazénem s teplou vodou, tobogánem, vodotrysky, vířivkou. Pokud ještě nemáte dost, je zde kluziště a bowling.

Francie - Orciéres 1850 - strava a ubytování

Ubytování v apartmánech či studiích s dobře vybaveným kuchyňským zázemím. Půjdete-li na jídlo do restaurace, existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue. Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Orciéres 1850 - slevy

Rozhodli jste se prožít svojí zimní dovolenou na lyžích v Orciéres? Šetřete svůj čas.Neváhejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování a vybereme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut.

Francie - Orciéres 1850, - lyžování s dětmi

Ve výšce 2000m n.m. najdete vynikající snowpark a ve výšce 2200m n.m. je kromě lyžování možnost na vlastní kůži vyzkoušet severský život a strávit noc v horské vesničce „Igloo Kanata“. Od roku 2009 je zde velká atrakce pro odvážné. Tyrolienne - největší závěsná dráha v Evropě aneb zcela bezpečná jízda v postroji na laně s délkou 1.870 m, s převýšením 140 m a maximální rychlostí 130 km/h.

Francie Hory - Orcieres 1850
Francie Hory - Orcieres 1850
Francie Hory - Orcieres 1850
Francie Hory - Orcieres 1850
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus