Kompletní nabídka Francie lyžování

Kompletní nabídka zimních středisek

Francouzské alpy, Grand Massif / Flaine, Chamrousse, Isola 2000, L'Espace Killy / Val d'Isère, Les Deux Alpes, Les Grandes Rousses, Les Menuires, Les Orres, Les Sybelles, Les Trois Vallées, Orciéres 1850, Paradiski, Portes du Soleil, Puy Saint Vincent, Risoul / Vars, Serre Chevalier, Super Dévoluy, Val Thorens, Valloire / Valmeinier, Valmorel

Německé cestovní kanceláře

Francie - německé cestovní kanceláře

Francie - Isola 2000 - skiareál

Skiareál Isola leží v jižních Alpách, v nadmořské výšce přes 2000 m na okraji národního parku Mercantour. Odtud jsou nádherné výhledy na horské kulisy. Délka sjezdovek je cca 250 km všech náročností a cca 50 km běžeckých tratí a také místa pro snowboardisty. Lanová dráha a umělé zasněžování zaručuje perfektní lyžování v průběhu celé zimy a to i když nesněží. Na kopec Vás vyveze nejen sedačka, ale i vlek či kabinka, odkud se vám nabízí celá řada velmi pestrých tratí. Ať už jste začátečníci nebo pokročilí lyžaři, pro každého se tu najde svah, který bude vyhovovat jeho schopnostem.

Francie - Isola 2000 - strava a ubytování

Za názvem Isola 2000 se skrývá skutečný ráj pro zimní dovolenou s komfortním ubytováním jak v hotelu se stravou, či apartmánu, nebo studiu a širokou škálou různých sportovních aktivit. A zdejší kuchyně?Existuje mnoho pokrmů, které jsou dnes považovány za součást národní kuchyně, ale jiné jsou regionální pokrmy, které se staly normou po celé zemi. Francouzská kuchyně je zkrátka rozkoš - výtečná jídla, báječná červená vína, nepřeberný výběr sýrů všech chutí, savojské speciality nebo třeba čokoládové fondue.Navštivte některou restauraci. Stojí to za to.

Francie - Isola 2000 - slevy

Pro svoji zimní dovolenou jste si vybrali moderní lyžařské středisko Isola 2000.Neváhejte a navštivte nás. Zajistíme pro Vás ubytování a vybereme tu nejvýhodnější slevu. First a last minut.

Francie - Isola 2000 - lyžování s dětmi

Na severních svazích Isoly naleznete náročnější terény. Pokud vyjedete na nejvyšší bod areálu - Cime de Sistron (2603 m.n.m.) užijete si výhled na moře i na dominantu Švýcarska Matterhorn. Rozsáhlý systém umělého zasněžování zaručují výborné sněhové podmínky po celou sezonu. Snowboardisté ocení výborné propojení všech sjezdovek bez vleklých přejezdů. Ve výšce 2300m je pro ně připraven dobře udržovaný snowpark se skoky všech obtížností a boardercrossem. Vypravíte-li se na severovýchodní svahy Auronu, budete mít sjezdovky téměř sami prosebe.

Francie Hory - Isola 2000
Francie Hory - Isola 2000
Francie Hory - Isola 2000
Francie Hory - Isola 2000
Naši partneři

Itálie - Dolomity, Francie - Alpy, Rakousko - Alpy, Dovolená senior 55 plus